BALIČKA ZATAVOVACÍ VAKUOVÁ VG 600 LCD
| Objednávkový kód | VG 600LCD |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 184 570 Kč |
| Cena bez DPH | 7 755,04 € |
| Cena s DPH | 223 330 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | VG 600LCD |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 184 570 Kč |
| Cena bez DPH | 7 755,04 € |
| Cena s DPH | 223 330 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Balička zatavovací vakuová VG 600 LCD od italského výrobce LAVEZZINI.
Kompletní pracovní cyklus se skládá z:
Formy:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 800 W |
| kapacita | volitelně |
| max. rozměr misky | 265 x 325 mm |
| sací výkon vak. pumpy | 20/24 m3/hod. |
| rozměr (š.hl.v.)* | 610 x 500 x 1100 mm |
| * | výška otevřeného zařízení |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| FORMA STAMPO GN 1/2 265/320 mm, JEDEN OTVOR - VG 600/800 LCD | STAMPO_1/2_VG600 | 9 810 Kč | 3-7 týdnů | |
| FORMA STAMPO GN 1/4 265/160 mm, DVA OTVORY - VG 600/800 LCD | STAMPO_1/4_VG600 | 11 280 Kč | 3-7 týdnů | |
| FORMA STAMPO GN 1/8 160/130 mm, ČTYŘI OTVORY - VG 600/800 LCD | STAMPO_1/8_VG600 | 14 230 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh