KRÁJEČ VEK TP 180
| Objednávkový kód | 23001 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 69 020 Kč |
| Cena bez DPH | 2 900,00 € |
| Cena s DPH | 83 514 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 23001 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 69 020 Kč |
| Cena bez DPH | 2 900,00 € |
| Cena s DPH | 83 514 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Kráječ baget, vek a chleba od francouského výrobce ROBOT COUPE.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 350 W |
| výkon | 180 - 360 plátků/hod. |
| tloušťka plátků | 8 až 80 mm |
| krájecí tubus | 150/125 mm, regulovatelná výška tubusu |
| provedení | nerez |
| rozměr (š.hl.v.) | 335 x 385 x 920 mm |
| váha | 13 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh