VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ VD 42 - NA PIZZU
| Objednávkový kód | 30411052 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 19 640 Kč |
| Cena bez DPH | 825,21 € |
| Cena s DPH | 23 764 Kč |
| Objednávkový kód | 30411052 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 19 640 Kč |
| Cena bez DPH | 825,21 € |
| Cena s DPH | 23 764 Kč |
Stolní vitrína vyhřívaná VD 42 od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 700 W |
| počet úrovní | 3 |
| průměr police | 420 mm |
| teplotní rozsah | 0 - 90 °C |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 505 x 470 x 590 mm |
| váha | 25 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh