VITRÍNA STOLNÍ VYHŘÍVANÁ SCH 785
| Objednávkový kód | SCH785 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 68 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 879,83 € |
| Cena s DPH | 82 933 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | SCH785 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 68 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 879,83 € |
| Cena s DPH | 82 933 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Stolní vitrína vyhřívaná SCH 785 od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Určena pro atraktivní prezentaci teplých pokrmů v gastro provozech. Díky prosklení ze všech stran umožňuje maximální viditelnost vystavených jídel a podporuje prodej v restauracích, bufetech a kantýnách.
Standardní výbava:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 550 W |
| počet úrovní | 2 |
| rozměr police | 733 x 355 mm |
| počet GN | 2 x GN 1/1 - 65 mm |
| teplotní rozsah | + 72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 785 x 750 x 665 mm |
| váha | 53 kg |
| provedení | nerez |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh