PEC NA PIZZU PO 49X - ELEKTRICKÁ
| Objednávkový kód | PO49X |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 40 810 Kč |
| Cena bez DPH | 1 714,71 € |
| Cena s DPH | 49 380 Kč |
| Objednávkový kód | PO49X |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 40 810 Kč |
| Cena bez DPH | 1 714,71 € |
| Cena s DPH | 49 380 Kč |
Stolní elektrická pec na pizzu PO 49X od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
Pec na pizzu je vybavena:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,9 kW |
| počet komor | 1 |
| kapacita | 4x pizza o průměru 22 cm nebo 2x pizza o průměru 3 |
| teplotní rozsah | 80 - 400 °C |
| rozměr vnější | 810 x 740 x 320 mm |
| rozměr vnitřní | 535 x 532 x 130 mm |
| váha | 48 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh