GRIL KONTAKTNÍ DVOJITÝ ELEKTRICKÝ - LRG 2
| Objednávkový kód | LRG2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 39 110 Kč |
| Cena bez DPH | 1 643,28 € |
| Cena s DPH | 47 323 Kč |
| Objednávkový kód | LRG2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 39 110 Kč |
| Cena bez DPH | 1 643,28 € |
| Cena s DPH | 47 323 Kč |
Deska grilovací dvojitá elektrická LRG od anglického výrobce LINCAT, modelová řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 4 500 W |
| rozměr (š.hl.v.) | 623 x 400 x 182 mm |
| váha | 40,8 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh