FRITÉZA ELEKTRICKÁ STOLNÍ LDF 2
| Objednávkový kód | LDF2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 23 780 Kč |
| Cena bez DPH | 999,16 € |
| Cena s DPH | 28 774 Kč |
| Objednávkový kód | LDF2 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 23 780 Kč |
| Cena bez DPH | 999,16 € |
| Cena s DPH | 28 774 Kč |
Kompaktní stolní fritéza LDF 2, řada Lynx
400 od anglického výrobce LINCAT
LIMITED.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 x 3 kW |
| počet van | 2 |
| kapacita vany | 4 l |
| počet košů | 2 |
| výkon | 17 - 21 kg/hod. |
| výpustný kohout | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 540 x 417 x 315 mm |
| váha | 15 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh