TOASTER PRŮBĚŽNÝ ROLLER TOAST LONG VV
| Objednávkový kód | 30145102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 27 490 Kč |
| Cena bez DPH | 1 155,04 € |
| Cena s DPH | 33 263 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 30145102 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 27 490 Kč |
| Cena bez DPH | 1 155,04 € |
| Cena s DPH | 33 263 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Průběžný toaster ROLLER LONG VV od italského výrobce SIRMAN.
Toaster je vybaven:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 nebo 400 V |
| příkon | 3 kW |
| výkon | 150 - 480 toastů/hod. |
| rozměr mřížky | 305 x 410 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 430 x 870 x 360 mm |
| váha | 25,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh