PLOTNA ELEKTRICKÁ HT 7
| Objednávkový kód | HT7 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 26 640 Kč |
| Cena bez DPH | 1 119,33 € |
| Cena s DPH | 32 234 Kč |
| Objednávkový kód | HT7 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 26 640 Kč |
| Cena bez DPH | 1 119,33 € |
| Cena s DPH | 32 234 Kč |
Plotna elektrická HT 7 od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230/400 V |
| příkon | 2 x 1,5 / 2 x 2 kW |
| počet ploten | 4 |
| průměr plotýnky | 190 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 620 x 290 mm |
| váha | 18 kg |
| provedení | nerez |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh