DESKA GRILOVACÍ PLYNOVÁ - GS 7R P
| Objednávkový kód | GS7/R/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 63 120 Kč |
| Cena bez DPH | 2 652,10 € |
| Cena s DPH | 76 375 Kč |
| Objednávkový kód | GS7/R/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 63 120 Kč |
| Cena bez DPH | 2 652,10 € |
| Cena s DPH | 76 375 Kč |
Plynová grilovací deska GS 7R P od anglického výrobce LINCAT, řada SILVERLINK 600.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| příkon | 8 kW |
| připojení | propan-butan (P) |
| materiál grilovací plochy | ocel |
| provedení grilovací plochy | 1/2 hladká, 1/2 rýhovaná |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| rozměr gril. plochy | 405 x 712 mm |
| tloušťka grilovací desky | 12 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 650 x 415 mm |
| váha | 54 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh