SALAMANDR PLYNOVÝ GR 3 P
| Objednávkový kód | GR3/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 41 470 Kč |
| Cena bez DPH | 1 742,44 € |
| Cena s DPH | 50 179 Kč |
| Objednávkový kód | GR3/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 41 470 Kč |
| Cena bez DPH | 1 742,44 € |
| Cena s DPH | 50 179 Kč |
Plynový salamandr GR 3 P od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
Salamandr GR 3 P je vybaven:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| příkon | 5 kW |
| připojení | propan-butan (P) |
| druh tepelných článků | keramické plynové hořáky |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| rozměr roštu | 410 x 225 mm |
| rozměr gril. plochy | 410 x 230 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 423 x 408 mm |
| váha | 20,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh