GRIL LÁVOVÝ CG 6 P - PLYNOVÝ
| Objednávkový kód | CG6/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 58 240 Kč |
| Cena bez DPH | 2 447,06 € |
| Cena s DPH | 70 470 Kč |
| Objednávkový kód | CG6/P |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 58 240 Kč |
| Cena bez DPH | 2 447,06 € |
| Cena s DPH | 70 470 Kč |
Plynový lávový gril CG 6 P od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SILVERLINK 600.
Lávový gril je vybaven:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| příkon | 17,6 kW |
| připojení | propan-butan (P) |
| materiál grilovací plochy | ocel |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| rozměr gril. plochy | 477 x 440 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 600 x 652 x 414 mm |
| váha | 35 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh