BALIČKA VAKUOVÁ KOMOROVÁ ECO 40/20
| Objednávkový kód | ECO 40/20 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 72 590 Kč |
| Cena bez DPH | 3 050,00 € |
| Cena s DPH | 87 834 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | ECO 40/20 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | LAVEZZINI S.r.L. |
| Cena bez DPH | 72 590 Kč |
| Cena bez DPH | 3 050,00 € |
| Cena s DPH | 87 834 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Balička vakuová komorová ECO-40/20 od italského výrobce LAVEZZINI.
Komorová balička lze použít třemi způsoby:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| ovládání | digitální |
| rozměr komory (š.hl.v.) | 410 x 450 x 220 mm |
| šířka svářecí lišty | 400 mm |
| sací výkon vak. pumpy | 20/24 m3/hod. |
| rozměr vnější (š.hl.v.) | 510 x 590 x 450 mm |
| váha | 62 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 160x300 MM 95my (100 ks) | PAPE951603 | 180 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 200x300 MM 95my (100 ks) | PAPE952003 | 200 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 250x350 MM 95my (100 ks) | PAPE952503 | 280 Kč | Skladem | |
| SÁČEK HLADKÝ PRO KOMOROVÉ VAKUOVÉ BALENÍ 350x450 MM 95my (100 ks) | PAPE953504 | 490 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 160x350 MM 100my (100 ks) | GGPAPE150 | 300 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 200x300 MM 100my (100 ks) | GGPAPE200 | 300 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 300x400 MM 100my (100 ks) | GGPAPE300 | 500 Kč | Skladem | |
| SÁČEK VROUBKOVANÝ PRO EXTERNÍ VAKUOVÉ BALENÍ 350x450 MM 100my (100 ks) | GGPAPE350 | 740 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh