PILA NA KOSTI SO 2400 INOX 400
| Objednávkový kód | 24230903F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 123 200 Kč |
| Cena bez DPH | 5 176,47 € |
| Cena s DPH | 149 072 Kč |
| Objednávkový kód | 24230903F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 123 200 Kč |
| Cena bez DPH | 5 176,47 € |
| Cena s DPH | 149 072 Kč |
PILA NA KOSTI SO 2400 INOX od italského výrobce SIRMAN.
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 2,4 kW |
| počet otáček | 900 ot./min. |
| délka pily | 2400 mm |
| pracovní plocha | 575 x 705 mm |
| kladka | 300 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 715 x 1670 mm |
| váha | 110 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh