PILA NA KOSTI SO 2020 INOX 400
| Objednávkový kód | 24200703F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 78 440 Kč |
| Cena bez DPH | 3 295,80 € |
| Cena s DPH | 94 912 Kč |
| Objednávkový kód | 24200703F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 78 440 Kč |
| Cena bez DPH | 3 295,80 € |
| Cena s DPH | 94 912 Kč |
PILA NA KOSTI SO 2020 INOX od italského výrobce SIRMAN.
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 2 kW |
| počet otáček | 1 400 ot./min. |
| délka pily | 2020 mm |
| pracovní plocha | 475 x 490 mm |
| kladka | 250 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 560 x 568 x 1030 mm |
| váha | 61 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh