MLÝNEK NA MÁK N 01PV - SE ZÁSUVKOU
| Objednávkový kód | N01PV |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 28 740 Kč |
| Cena bez DPH | 1 207,56 € |
| Cena s DPH | 34 775 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | N01PV |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 28 740 Kč |
| Cena bez DPH | 1 207,56 € |
| Cena s DPH | 34 775 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Mlýnek na mák N 01PV od francouzského výrobce SANTOS.
Barevné provedení:
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky, ZÁRUKA NA MOTOR: 5 let
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,6 kW |
| výkon | 14 kg/hod. |
| rychlost mletí | 1 500 ot./min. |
| objem násypky | 1 kg |
| objem zásuvky | 0,8 kg |
| zásuvka na mletou kávu | Ano |
| držák sáčků | Ne |
| barevné provedení | lakovaná báze hnědá |
| rozměr (š.hl.v.) | 250 x 320 x 550 mm |
| váha | 15 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh