VÝROBNÍK ŠUPINKOVÉHO LEDU SPR 80A, 70 kg
| Objednávkový kód | SPR 80 A |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Neprodává se |
| Výrobce | SIMAG |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
| Objednávkový kód | SPR 80 A |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Neprodává se |
| Výrobce | SIMAG |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Recyklační poplatek bez DPH | 168,00 Kč |
Profesionální výrobník ledu SPR 80 A se zásobníkem od italského výrobce SIMAG.
Denní produkce a spotřeba vody je udávána při teplotě okolí 10° C a teplotě přívodní vody 10° C.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 370 W |
| systém chlazení | vzduchem |
| produkce ledu za 24hod. | 70 kg |
| kapacita zásobníku | 25 kg |
| tvar ledu | šupinky |
| teplota ledu | + / - 0,0 °C |
| spotřeba vody | 2,2 l / hod. |
| rozměr (š.hl.v.)* | 529 x 626 x 880 mm |
| * | Výška vč. nožiček |
| váha | 52 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 0,5 l | 001009 04 | 820 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 1 l | 001009 05 | 1 040 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 5 l | 001009 06 | 3 190 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh