VITRÍNA STOLNÍ CHLADÍCÍ TPR 80 - TAPAS
| Objednávkový kód | P06001A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 37 230 Kč |
| Cena bez DPH | 1 538,43 € |
| Cena s DPH | 45 048 Kč |
| Objednávkový kód | P06001A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 37 230 Kč |
| Cena bez DPH | 1 538,43 € |
| Cena s DPH | 45 048 Kč |
Vitrína stolní chladící TAPAS TPR 80 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Vitrína je určena pro prezentaci a uchovávání studených pokrmů, jako jsou tapas, studené předkrmy, zelenina nebo koření. Statické chlazení zajišťuje rovnoměrné rozložení chladu po celé ploše GN nádob.
Hlavní vlastnosti:
Snadná údržba:
Výbava:
GN nejsou součástí balení a musí být objednány samostatně.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,165 kW |
| osvětlení | Ano |
| teplotní rozsah | +1 °C až +5 °C |
| kapacita | 8 x GN 1/3 - 40 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 1800 x 400 x 260 mm |
| váha | 40 kg |