SALAMANDR ELEKTRICKÝ SEF 800 Q
| Objednávkový kód | P05408A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 760 Kč |
| Cena bez DPH | 1 376,47 € |
| Cena s DPH | 39 640 Kč |
| Objednávkový kód | P05408A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 760 Kč |
| Cena bez DPH | 1 376,47 € |
| Cena s DPH | 39 640 Kč |
Elektrický salamandr SEF 800 Q od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 4,5 kW |
| druh tepelných článků | quartzové trubice |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| rozměr gril. plochy | 740 x 375 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 800 x 640 x 590 mm |
| váha | 35 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| KONZOLE NÁSTĚNNÁ SM 2 PRO SEM/SEF 800 | 72083 | 1 320 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh