SKŘÍŇKA VYHŘÍVANÁ HVC 60 GN
| Objednávkový kód | P05058A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 22 240 Kč |
| Cena bez DPH | 934,45 € |
| Cena s DPH | 26 910 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
| Objednávkový kód | P05058A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 22 240 Kč |
| Cena bez DPH | 934,45 € |
| Cena s DPH | 26 910 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 60,00 Kč |
Vyhřívaná skříňka HVC 60 GN od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Standardně se dodává:
Kapacita:
Dodáváno bez GN – nutno dokoupit zvlášť.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,5 kW |
| kapacita talířů o průměru 34 cm | 60 |
| kapacita | 3 x GN 2/3 |
| rozměr vnitřní | 345 x 375 x 730 mm |
| počet dvířek | 1 |
| rozměr (š.hl.v.) | 425 x 460 x 925 mm |
| váha | 32 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh