FRITÉZA STOLNÍ ELEKTRICKÁ FD 80 DR - objem 2 x 8 l - S VÝPUSTNÝM VENTILEM
| Objednávkový kód | P01037A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 890 Kč |
| Cena bez DPH | 835,71 € |
| Cena s DPH | 24 067 Kč |
| Objednávkový kód | P01037A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 19 890 Kč |
| Cena bez DPH | 835,71 € |
| Cena s DPH | 24 067 Kč |
Stolní fritéza elektrická FD 80 DR od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Fritéza je vybavena:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 2 x 230 V |
| příkon | 2 x 3,4 kW |
| počet van | 2 |
| počet košů | 2 |
| objem | 2 x 8 l |
| výkon | 24 kg/hod. |
| výpustný kohout | Ano |
| rozměr koše | 2 x (220 x 260 x 100 mm) |
| rozměr (š.hl.v.) | 590 x 425 x 370 mm |
| váha | 15 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh