VITRÍNA PULTOVÁ VYHŘÍVANÁ VHC 1000
| Objednávkový kód | P05101A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 43 290 Kč |
| Cena bez DPH | 1 818,91 € |
| Cena s DPH | 52 381 Kč |
| Objednávkový kód | P05101A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 43 290 Kč |
| Cena bez DPH | 1 818,91 € |
| Cena s DPH | 52 381 Kč |
Vitrína stolní vyhřívaná VHC 1000 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Dodáváno bez GN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 400 W |
| počet úrovní | 2 |
| kapacita | 3x GN 1/1-100 |
| objem | 110 l |
| osvětlení | Ne |
| rozměr (š.hl.v.)* | 100 x 720 x 475 mm |
| váha | 44 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POJÍZDNÝ TS 3 K VITRÍNÁM VHC/VHF | P05098Z01 | 7 520 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh