TOASTER PRŮBĚŽNÝ CT 540
| Objednávkový kód | P04013A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 620 Kč |
| Cena bez DPH | 1 370,59 € |
| Cena s DPH | 39 470 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | P04013A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 620 Kč |
| Cena bez DPH | 1 370,59 € |
| Cena s DPH | 39 470 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Průběžný toaster CT 540 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Lze dodat i ve verzi pro opékání bruschett s výškou pečícího prostoru 7 cm. (nutno specifikovat při objednávce toasteru)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,65 kW |
| rozměr opékací plochy | 330 x 335 mm |
| výkon | 300 - 540 toastů/hod. |
| výška vstupního otvoru | 8,5 cm |
| rozměr (š.hl.v.) | 510 x 680 x 455 mm |
| váha | 20 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh