FRITÉZA ELEKTRICKÁ STOLNÍ LDF
| Objednávkový kód | LDF |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 12 400 Kč |
| Cena bez DPH | 521,01 € |
| Cena s DPH | 15 004 Kč |
| Objednávkový kód | LDF |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 12 400 Kč |
| Cena bez DPH | 521,01 € |
| Cena s DPH | 15 004 Kč |
Kompaktní stolní fritéza LDF , řada Lynx
400 od anglického výrobce LINCAT
LIMITED.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 kW |
| počet van | 1 |
| kapacita vany | 4 l |
| počet košů | 1 |
| rozměr koše | 190 x 208 x 85 mm |
| výkon | 8 - 11 kg/hod. |
| výpustný kohout | Ne |
| rozměr (š.hl.v.) | 270 x 417 x 315 mm |
| váha | 8 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh