MIXER/FRAPPÉ SHAKER N 54N ČERNÝ
| Objednávkový kód | N54_BLACK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 13 750 Kč |
| Cena bez DPH | 577,73 € |
| Cena s DPH | 16 638 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | N54_BLACK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 13 750 Kč |
| Cena bez DPH | 577,73 € |
| Cena s DPH | 16 638 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Frappé shaker N 54 od francouzského výrobce SANTOS.
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 120 W |
| plynulá regulace otáček | Ano |
| počet ot./min. | 8000-16000 ot./min. |
| objem nádoby | 0,675 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 182 x 186 x 530 mm |
| váha | 6 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh