OHŘÍVAČ HRANOLKŮ ELEKTRICKÝ STOLNÍ LCS
| Objednávkový kód | LCS |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 11 260 Kč |
| Cena bez DPH | 473,11 € |
| Cena s DPH | 13 625 Kč |
| Objednávkový kód | LCS |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 11 260 Kč |
| Cena bez DPH | 473,11 € |
| Cena s DPH | 13 625 Kč |
Elektrický stolní ohřívač hranolků LCS z řady LYNX 400 od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,25 kW |
| počet van | 1 |
| kapacita vany | 2,5 kg |
| rozměr (š.hl.v.) | 285 x 400 x 232 mm |
| váha | 6,7 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh