PLNIČKA HORIZONTÁLNÍ IS 30 IDR INOX 400 V, 30 L
| Objednávkový kód | 40123003 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 126 590 Kč |
| Cena bez DPH | 5 318,91 € |
| Cena s DPH | 153 174 Kč |
| Objednávkový kód | 40123003 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 126 590 Kč |
| Cena bez DPH | 5 318,91 € |
| Cena s DPH | 153 174 Kč |
Horizontální plnička párků, klobás a jitrnic IS 30 IDR INOX 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| kapacita zásobníku | 30 kg |
| průměr válce | 260 mm |
| délka válce | 600 mm |
| zdvih pístu | 640 mm |
| min. rychlost vpřed | 4min.30s |
| max. rychlost vpřed | 60 s |
| rychlost zpětného chodu | 30 s |
| rozměr (š.hl.v.) | 440 x 1605 x 1100 mm |
| váha | 111 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁSTAVEC IS - LIS NA BRAMBORY, průměr 2 mm | LF2011016A | 700 Kč | 3-7 týdnů | |
| NÁSTAVEC IS - LIS NA BRAMBORY, průměr 3 mm | LF2011016B | 600 Kč | 3-7 týdnů | |
| NÁSTAVEC IS - LIS NA BRAMBORY, průměr 4 mm | LF2011016C | 600 Kč | 3-7 týdnů | |
| SADA 3 NÁSTAVCŮ IS - LIS NA BRAMBORY, průměr 2 + 3 + 4 mm | LF2011016 | 1 600 Kč | 3-7 týdnů | |
| NÁSTAVCE PLNÍCÍ NEREZOVÉ (sada 4 ks - 16-20-28-38 mm) | LF011204 | 2 800 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh