BALIČKA MANUÁLNÍ DIPA 40 MB
| Objednávkový kód | 40612710 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 12 130 Kč |
| Cena bez DPH | 509,66 € |
| Cena s DPH | 14 677 Kč |
| Objednávkový kód | 40612710 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 12 130 Kč |
| Cena bez DPH | 509,66 € |
| Cena s DPH | 14 677 Kč |
Balička manuální DIPA 40 MB od italského výrobce SIRMAN.
Určená pro rychlé a hygienické balení potravin pomocí strečové
fólie.
Ideální pro supermarkety, řeznictví, lahůdky, gastro provozy
i menší výrobny.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 190 W |
| max. šířka fólie | 400 mm |
| rozměr vyhřívané plochy | 290 x 165 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 465 × 500 × 125 mm |
| váha | 14 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/350 MM 13µm | 48010011 | 2 530 Kč | 3-7 týdnů | |
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/400 MM 13µm | 48010012 | 2 700 Kč | 3-7 týdnů | |
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/450 MM 13 µm | 48010013 | 3 040 Kč | 3-7 týdnů | |
| FÓLIE NA BALENÍ - ROLE 1500/500 MM 13my | 48010014 | 3 500 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh