MIXÉR PLANETÁRNÍ RM 8 - NÁDOBA 7,6 L
| Objednávkový kód | 26230D |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 43 700 Kč |
| Cena bez DPH | 1 805,79 € |
| Cena s DPH | 52 877 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 26230D |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 43 700 Kč |
| Cena bez DPH | 1 805,79 € |
| Cena s DPH | 52 877 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Planetární mixér RM 8 od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
TĚLO MIXÉRU
NÁDOBA MIXÉRU
NÁSTAVCE Z NEREZOVÉ OCELI
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 700 W |
| rychlost | od 60 do 600 ot./min. |
| objem nádoby | 7,6 l |
| nástavce | hák, míchací metla, šlehací metla |
| rozměr (š.hl.v.) | 320 x 513 x 405 mm |
| váha | 17 kg |