VITRÍNA STOLNÍ VISTA EASYCOLD 100 - CHLADÍCÍ
| Objednávkový kód | 30419502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 30 380 Kč |
| Cena bez DPH | 1 276,47 € |
| Cena s DPH | 36 760 Kč |
| Objednávkový kód | 30419502 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 30 380 Kč |
| Cena bez DPH | 1 276,47 € |
| Cena s DPH | 36 760 Kč |
Vitrína stolní VISTA EASYCOLD 100 chladící od italského výrobce SIRMAN.
Kapacita:
GN nejsou součástí dodávky, nutno doobjednat zvlášť.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 150 W |
| počet úrovní | 1 |
| min. teplota | 3 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 950 x 434 x 395 mm |
| váha | 28 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh