MÍCHAČKA MASA ELEKTRICKÁ IP 30L RT - kapacita 30 kg
| Objednávkový kód | 408033B02F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 56 750 Kč |
| Cena bez DPH | 2 384,45 € |
| Cena s DPH | 68 668 Kč |
| Objednávkový kód | 408033B02F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 56 750 Kč |
| Cena bez DPH | 2 384,45 € |
| Cena s DPH | 68 668 Kč |
Elektrická míchačka masa IP 30L RT od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| objem nádoby | 30 l |
| max. zpracovatelné množství | 22,5 KG |
| rozměr nádoby | 270 x 370 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 704 x 403 x 540 mm |
| váha | 52 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh