TOASTER PRŮBĚŽNÝ CT 1
| Objednávkový kód | CT1 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 37 290 Kč |
| Cena bez DPH | 1 566,81 € |
| Cena s DPH | 45 121 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | CT1 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 37 290 Kč |
| Cena bez DPH | 1 566,81 € |
| Cena s DPH | 45 121 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Průběžný toaster CT 1 kontinuální od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
Toaster je vybaven:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,4 kW |
| výkon** | 340 toastů/hod |
| ** | závisí na typu toastového chleba |
| * | hloubka vč. toastového tácu |
| rozměr (š.hl.v.)* | 410 x 668 x 398 mm |
| váha | 21 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh