Výrobník ledové šupinkové tříště se zásobníkem SPH 120 WS od italského výrobce SIMAG.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 450 W |
| * | příkon při teplotě okolí 43° C, Výška vč. nožiček |
| systém chlazení | vodou |
| produkce ledu za 24hod. | 120 kg |
| kapacita zásobníku | 55 kg |
| tvar ledu | šupinky |
| teplota ledu | + / - 0 °C |
| spotřeba vody | 4 l / hod. |
| ** | spotřeba vody při teplotě vzduchu 32° C a vody 21° |
| rozměr (š.hl.v.)* | 920 x 594 x 866 mm |
| váha | 69 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 0,5 l | 001009 04 | 820 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 1 l | 001009 05 | 1 040 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 5 l | 001009 06 | 3 190 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh