GRIL KONTAKTNÍ PANINI
| Objednávkový kód | WPG200E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | 12 980 Kč |
| Cena bez DPH | 545,38 € |
| Cena s DPH | 15 706 Kč |
| Objednávkový kód | WPG200E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | 12 980 Kč |
| Cena bez DPH | 545,38 € |
| Cena s DPH | 15 706 Kč |
Gril kontaktní panini WPG200E od amerického výrobce WARING.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 240 V |
| příkon | 1 800 W |
| termostat | do 300 °C |
| rozměr grilovací plochy | 19,5 x 37 cm |
| rozměr (š.hl.v.) | 26,5 x 59 x 58,5 cm |
| * | výška otevřeného grilu |
| váha | 22,69 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh