VITRÍNA SKŘÍŇOVÁ VYHŘÍVANÁ SAMOOBSLUŽNÁ SSH 800 - ČERNÁ
| Objednávkový kód | SSH800 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 65 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 753,78 € |
| Cena s DPH | 79 303 Kč |
| Objednávkový kód | SSH800 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 65 540 Kč |
| Cena bez DPH | 2 753,78 € |
| Cena s DPH | 79 303 Kč |
Vitrína skříňová vyhřívaná samoobslužná SSH 800 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 000 W |
| teplotní rozsah | + 30 °C až + 85 °C |
| kapacita | 2 x GN 1/1 |
| police | 4 x o rozměru 770 x 460 mm |
| vnitřní rozměr | 746 x 630 x 1170 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 800 x 774 x 1912 mm |
| váha | 170 kg |
| barevné provedení | černé |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh