Profesionální výrobník nugetkového ledu se zásobníkem SMH 80 AS od italského výrobce SIMAG.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 275 W |
| * | příkon při teplotě okolí 43° C |
| systém chlazení | vodou |
| produkce ledu za 24hod. | 85 kg |
| kapacita zásobníku | 25 kg |
| tvar ledu | nugetky |
| rozměr ledu | 16 x 15 cm |
| váha ledu | 1 g |
| spotřeba vody | 2,4 l/hod. |
| rozměr (š.hl.v.)* | 529 x 626 x 880 cm |
| *** | výška vč. nožiček |
| váha | 52 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 0,5 l | 001009 04 | 820 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 1 l | 001009 05 | 1 040 Kč | Skladem | |
| PROSTŘEDEK K ČIŠTĚNÍ VÝROBNÍKŮ LEDU 5 l | 001009 06 | 3 190 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh