PLÁTKOVAČ 5 MM (E/S 5 3/16")
| Objednávkový kód | 28065W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
| Objednávkový kód | 28065W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
Plátkovač 5 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina | Použití |
| rajčata, paprika | obloha, bagety, saláty, burgery |
| párky | párky na kolečka |
| citrón | ozdoba na ryby |
| kiwi | salát, obloha |
| pomeranč | ozdoba |
| ledový salát | saláty, bagety |
| vařené brambory (vychlazené) | krájení na plátky |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | plátkovač hladký |
| Rozměr disku | 5 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh