INFRALAMPA HELIOS AL FIX P1 - MOSAZ
| Objednávkový kód | HELIOS AL FIX P1 BR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | HELIOS AL FIX P1 BR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Infralampa HELIOS AL FIX P1 mosaz od italského výrobce ROCAM.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 250 W |
| pr. základny/v. volného prostoru | 224/513 mm |
| připojení stínidla | fixní |
| rozměr (š.hl.v.) | 224 x 408 x 734 mm |
| váha | 6 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| ŽULOVÁ PRACOVNÍ DESKA HELIOS CUT ST/LA | HELIOS CUT ST/LA 1/1 | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| DŘEVĚNÁ PRACOVNÍ DESKA | HELIOS CUT LE 1/1 | Cena na dotaz | Na dotaz |