ODŠŤAVŇOVAČ OVOCE A ZELENINY J 100
| Objednávkový kód | 56100B |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 57 390 Kč |
| Cena bez DPH | 2 411,34 € |
| Cena s DPH | 69 442 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 56100B |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 57 390 Kč |
| Cena bez DPH | 2 411,34 € |
| Cena s DPH | 69 442 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Automatický odšťavňovač ovoce a zeleniny J 100 od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
Odšťavňovač J 100 nabízí 2 možnosti používání:
Provedení:
Základní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 000 W |
| počet otáček | 3 000 ot./min. |
| výkon | 160 l/hod |
| výška výpusti | krátké hrdlo: 247 mm, dlouhé hrdlo: 205 mm |
| plnící otvor | průměr 79 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 260 x 565 x 630 mm |
| váha | 14 kg |
| provedení | nerezové (kryt motoru, filtrační koš, strouhací di |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh