PILA NA KOSTI SO 2020 INOX START 230
| Objednávkový kód | 24201002F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 79 680 Kč |
| Cena bez DPH | 3 347,90 € |
| Cena s DPH | 96 413 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | 24201002F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 79 680 Kč |
| Cena bez DPH | 3 347,90 € |
| Cena s DPH | 96 413 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
PILA NA KOSTI SO 2020 INOX START od italského vrýobce SIRMAN.
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,5 kW |
| počet otáček | 1 400 ot./min. |
| délka pily | 2020 mm |
| pracovní plocha | 475 x 490 mm |
| kladka | 250 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 560 x 568 x 1030 mm |
| váha | 61 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh