PLOTNA INDUKČNÍ CSE 423 IX - 2 PLOTNY
| Objednávkový kód | CSE 423 IX |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 67 550 Kč |
| Cena bez DPH | 2 838,24 € |
| Cena s DPH | 81 736 Kč |
| Objednávkový kód | CSE 423 IX |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Société Industrielle de Lacanche |
| Cena bez DPH | 67 550 Kč |
| Cena bez DPH | 2 838,24 € |
| Cena s DPH | 81 736 Kč |
Indukční plotna CSE 423 IX od francouzského výrobce AMBASSADE DE BOURGOGNE
Podstavce nejsou součástí modulů a lze je samostatně objednat podle potřebné šířky varné linky (označení podstavců je SSK).
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 6 kW |
| počet plotýnek | 2x 3 kW/průměr 195 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 400 x650 x300 mm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC POD HORNÍ MODUL SSK 400 | SSK 400 | 11 380 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh