ODŠŤAVŇOVAČ ŠNEKOVÝ NUTRISANTOS N 65
| Objednávkový kód | N65 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 96 960 Kč |
| Cena bez DPH | 4 073,95 € |
| Cena s DPH | 117 322 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | N65 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 96 960 Kč |
| Cena bez DPH | 4 073,95 € |
| Cena s DPH | 117 322 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Šnekový odšťavňovač na ovoce a zeleninu N65 od francouzského výrobce SANTOS.
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky. ZÁRUKA NA MOTOR: 5 let.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 400 W |
| výkon | 60 l/hod. |
| rychlost | plynulá regulace |
| počet ot./min. | 5-80 ot./min |
| výška výpusti | 210 mm |
| plnící otvor | 79,5 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 236 x 412 x 642 mm |
| váha | 28,5 kg |
| barevné provedení | zelená |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh