Omniwash S.r.l.

Omniwash S.r.l.

Stránky výrobce: www.omniwash.eu

Společnost Omniwash se nachází v blízkosti světově známého okruhu Monza, v samém srdci hlavní průmyslové oblasti Itálie. Naši jedinečnou řadu Glass & Dishwashers již navrhujeme a vyrábíme více než 20 let a úspěšně ji prodáváme po celém světě.

Naše plně automatizované výrobní systémy zaručují vysoký standard kvality a přesnosti v každé fázi procesu. Výroba je zorganizována do třech míst, s celkovou výrobní plochou 15.000 m². Každé místo je spojeno s centrálním plánovacím systémem společnosti pro zajištění plynulé výroby.

Části z nerezové oceli jsou vyráběny ve specializované části, kde jsou moderní počítačem řízené stroje a plní úkoly jako laserové řezání, skládání a svařování s velmi vysokou úrovní přesnosti a plynulosti. Tyto procesy jsou přísně monitorovány v souladu s našimi komplexními postupy pro kontrolu jakosti platnými pro celou společnost.

Srdcem každého mycí stroje je mycí čerpadlo. Zde na Omniwash používáme pouze Omniwash čerpadla, která si vyrábíme sami. Tato řada vysoce výkonných mycích čerpadel je navržena tak, aby byla dokonale integrovatelná s ostatními stroji a aby bylo dosaženo co nejlepších možných výsledků.

Finální montáž, testování a balící operace probíhají ve vyhrazené výrobní části. Velký význam je kladen na konečné mokré testování každého jednotlivého stroje, které se provádí v počítačovém testovacím prostoru.

Spotřebiče postupují do oblasti balení pouze v případě, že výtisk počítače potvrdí soulad s elektrickými standardy v zemi prodeje a poté, co člen technického oddělení potvrdil, že stroje jsou v souladu se specifikací zákazníka.

Připisujeme zvláštní význam těmto podrobným postupům, protože 80% naší produkce je vyváženo do celé Evropy, do Spojených států a do mnoha dalších zámořských trhů.

Omniwash vám nabízí sklo a myčky nádobí tak, aby vše vyhovovalo veškerým vašim potřebám. Náš sortiment zahrnuje vestavěné i volně stojící myčky, s kulatými nebo hranatými koši, s ovládacími panely nahoře nebo do strany. Všechny naše designy jsou navrženy tak, aby bylo zajištěno co nejsnadnější použití a aby komponenty byly dostatečně silné a kvalitní, což je potřebné pro dlouhou životnost.

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce