Režon na talíře je nepostradatelný pro každý gastro provoz. Víte proč?

Režon na talíře je nepostradatelný pro každý gastro provoz. Víte proč?

Publikováno 30. 11. 2021

Režon s vodní lázní

Teplý pokrm patří na teplý talíř: o tom není sporu. A režon je prostředek, kterým toho dosáhnete. Na trhu je však režon k dispozici ve vícero různých podobách, z nichž každá nabízí výhody pro určitý typ gastro provozu. Víte, který je ten pravý pro vás?

Talíře se před servírováním neohřívají jen tak, bez důvodu. Teplý pokrm, servírovaný na studeném talíři začne okamžitě chladnout, zatímco je-li talíř teplý, jídlo si udrží původní teplotu až do chvíle, než se dostane hostu na stůl. Zaručená prevence před stížnostmi zákazníků na vychladlé porce!

Spojte ohřev talířů s ohříváním jídla

Prostor je v gastronomickém průmyslu prémiovou komoditou, a jen málokdo může prohlásit, že by ho měl nazbyt. Také proto jsou tolik oblíbené aplikace, které řeší vícero problémů najednou, aniž by přitom plýtvaly místem. I ohřev talířů se tedy vyplatí prakticky propojit s ohřevem samotného jídla.

Z čeho vybírat

Kombinované vybavení do profi kuchyně, určené k ohřevu talířů i jídla, můžete na trhu najít ve dvou variantách:

Režony s vodní lázní

Varianta ohřevu talířů, kombinovaná s vodní lázní, je určená hlavně do menších provozoven, kde je potřeba pokrmy dopravit na více různých výdejních míst. Využijí ho tedy nejen restaurace, ale také školní a závodní jídelny, nemocnice nebo domy s pečovatelskou službou.

Zařízení je koncipované jako pojízdná úzká skříňka, přičemž její vrchní část tvoří vodní lázeň na různý počet gastronádob a ve spodní části se ohřívají talíře. Kapacitu režonu s vodní lázní přizpůsobte požadavkům vašeho provozu.

Vyhřívané skříňky

Zatímco režony s vodní lázní jsou úzké a s kapacitou rostou na délku, vyhřívané skříňky rostou do výšky. Gastronádoby nebo talíře se do nich tedy umisťují do přihrádek nad sebou, nikoliv vedle sebe.

Ať už si vyberete kterýkoliv typ a model režonu, můžete si být jistí, že zákazníci vaši snahu ocení: třeba nějakou skvělou recenzí.