Jak vám ve vaší provozovně může pomoci elektrický krouhač zeleniny

Jak vám ve vaší provozovně může pomoci elektrický krouhač zeleniny

Publikováno 29. 7. 2022

krouhání zeleniny

Ať už provozujete rychlé občerstvení, restauraci nebo školní jídelnu, je u vás zpracování zeleniny a ovoce jistě na denním pořádku. Chtít však po personálu, aby vše zpracovávali ručně, je nemyslitelné. Na to jsou elektrické krouhače zeleniny, které vám i kuchařům ulehčí život.

S dobrým robotickým krouhačem ušetříte nejen síly personálu, ale i čas a v konečném důsledku také peníze. Vaším jediným úkolem bude vybrat si správnou velikost přístroje, tak aby kapacitně odpovídal potřebám vaší provozovny. O to ostatní už se elektrický krouhač postará.

  • Do 80 porcí denně vám bude stačit malý krouhač,
  • do 400 porcí denně sáhněte po modelu střední velikosti
  • a až na 3 000 porcí za den zvládnete s velkokapacitním přístrojem.

Násypky uzpůsobené surovinám

Elektrické krouhače jsou navržené tak, aby vám usnadnily život, a proto je lehká i jejich obsluha. Přístroje jsou vybavené násypkami různé velikosti, podle toho, jakou surovinu hodláte zpracovávat.

  • Do velkoobjemové násypky tak můžete vkládat rajčata, brambory nebo zelí,
  • válcovitá násypka vám ulehčí zpracování podlouhlých surovin jako jsou okurky, cukety nebo mrkve
  • a zúžený podavač je připraven například na jarní cibulku, nakládané okurky, papričky, ale i třeba jahody.

Co všechno kráječ zpracuje

Díky výměnným nerezovým diskům zvládnete zpracovat v podstatě jakékoliv ovoce či zeleninu, na které si vzpomenete. S plátkovacím diskem se tak přístroj promění na elektrický kráječ cibule, se strouhacím diskem kráječ na jablka do štrúdlu a s kostičkovacím diskem zase třeba kráječ na meloun.

Kromě toho jsou ke krouhači k dispozici také nudličkovací, vlnkovací i hranolkové disky, každý v několika velikostech výsledného tvaru. Dokoupit lze ale i speciální disky na strouhání ořechů, čokolády či parmezánu, a k některým modelům dokonce speciální nástavec na přípravu bramborové kaše.

Elektrické kráječe zeleniny dovedou zpracovat několik kilogramů surovin během pouhých pár minut. Proč si tedy neusnadnit život?