VAŘIČ STOLNÍ ELR 2 - ELEKTRICKÝ
| Objednávkový kód | P04044A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 6 210 Kč |
| Cena bez DPH | 260,92 € |
| Cena s DPH | 7 514 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | P04044A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 6 210 Kč |
| Cena bez DPH | 260,92 € |
| Cena s DPH | 7 514 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Vařič stolní elektrický ELR 2 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 kW |
| počet ploten | 1 |
| průměr plotýnky | 230 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 350 x 420 x 155 mm |
| váha | 7 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh