DESKA GRILOVACÍ ELEKTRICKÁ PSR 400 EE - SMALTOVANÁ
| Objednávkový kód | P04300A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 10 160 Kč |
| Cena bez DPH | 426,89 € |
| Cena s DPH | 12 294 Kč |
| Objednávkový kód | P04300A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 10 160 Kč |
| Cena bez DPH | 426,89 € |
| Cena s DPH | 12 294 Kč |
Elektrická grilovací deska PSR 400 EE od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 kW |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| materiál grilovací plochy | černý email |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| tloušťka grilovací desky | 10 mm |
| rozměr gril. plochy | 400 x 400 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 400 x 475 x 230 mm |
| váha | 22 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| VOZÍK PRO GRILOVACÍ DESKU ŠÍŘE 400 MM - CHPS 400 | Q03008Z01 | 6 690 Kč | 3-8 týdnů | |
| MŘÍŽKA PRO GRIL. DESKY 400 (350x150x55 mm) | 53175 | 470 Kč | 3-8 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh