DESKA GRILOVACÍ TOP CORT VT L - SKLOKERAMICKÁ
| Objednávkový kód | 34A2204002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 450 Kč |
| Cena bez DPH | 481,09 € |
| Cena s DPH | 13 855 Kč |
| Objednávkový kód | 34A2204002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 11 450 Kč |
| Cena bez DPH | 481,09 € |
| Cena s DPH | 13 855 Kč |
Elektrická grilovací deska CORT TOP VT L od italského výrobce SIRMAN.
Grilovací plocha:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,5 kW |
| připojení | elektrické |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| počet grilovacích ploch | 1 |
| rozměr gril. plochy | 340 x 290 mm |
| materiál grilovací plochy | sklokeramika |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| tloušťka grilovací desky | 4 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 435 x 455 x 170 mm |
| váha | 6,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh