DESKA GRILOVACÍ TOP L-L - LITINOVÁ
| Objednávkový kód | 34A3221002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 600 Kč |
| Cena bez DPH | 403,36 € |
| Cena s DPH | 11 616 Kč |
| Objednávkový kód | 34A3221002SI |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 9 600 Kč |
| Cena bez DPH | 403,36 € |
| Cena s DPH | 11 616 Kč |
Elektrická grilovací deska TOP LL od italského výrobce SIRMAN.
Provedení grilovací plochy:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 1,8 kW |
| připojení | elektrické |
| počet regulovatelných zón | 2 |
| počet grilovacích ploch | 1 |
| rozměr gril. plochy | 500 x 255 mm |
| materiál grilovací plochy | litina potažená spec.keramikou |
| provedení grilovací plochy | hladké |
| rozměr (š.hl.v.)* | 515 x 435 x 170 mm |
| váha | 18 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh