ZÁSOBNÍK - TERMOS VHG 5, objem 5 l
| Objednávkový kód | 8.410.101.720 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Bravilor Bonamat B.V. |
| Cena bez DPH | 11 400 Kč |
| Cena bez DPH | 478,99 € |
| Cena s DPH | 13 794 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 8.410.101.720 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Bravilor Bonamat B.V. |
| Cena bez DPH | 11 400 Kč |
| Cena bez DPH | 478,99 € |
| Cena s DPH | 13 794 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Zásobník VHG 5 s elektrickým ohřevem a vodoznakem od holandského výrobce BRAVILOR BONAMAT.
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,65 kW |
| kapacita | 5 l |
| rozměr (š.v.) | 210 x 445 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh